ОГОЛОШЕННЯ

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Знавці Біблії змагатимуться в Острозькій академії

У п’ятницю 27 квітня 2018 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться XІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 7-11 класів ЗОШ, професійно-технічних училищ та студентів ВНЗ України.

Урочисте відкриття розпочнеться у 10:00 год. в аудиторія П-3.

Загальна тема олімпіади «Юні знавці Біблії-2018»:«Християнство – духовний вибір українського народу»

Учасники олімпіади 2017 року

Учасники олімпіади 2017 року

 

Упродовж багатьох років у Національному університеті «Острозька академія» проводиться унікальний виховний захід – Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Мета олімпіади – виховувати наше молоде покоління на духовно-моральних цінностях Святого Письма. Також важливими та надзвичайно актуальними завданням проведення олімпіади – підвищувати інтерес дітей і молоді до систематичного читання Біблії та її використання у повсякденному житті; спонукати дітей та молодь будувати свій світогляд, характер і поведінку на християнських моральних цінностях; сприяти консолідації сім’ї, школи та церкви у духовно-моральному вихованні молоді; інформувати педагогічну громадськість, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

За час проведення олімпіад тисячі дітей різного віку і студентів побували в чудовій атмосфері духовності – на Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії» у Національному університеті «Острозька академія».

Заявки на участь у олімпіаді уже подали учні та студенти з 15 областей України – Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Львівської,Рівненської, Сумської, Київської,Миколаївської, Черкаської, Запорізької, Херсонської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької.

Джерело: http://ostrog.rayon.in.ua/news/66667-znavtsi-bibliyi-zmagatimutsia-v-ostrozkii-akademiyi

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Релігійне видавництво “Св.Володимира та Ольги”

Лабораторія християнської етики, психології і педагогіки

Національного університету «Острозька академія»

Студентсько-викладацький храм преп.Федора Острозького

Національного університету «Острозька академія»

ЗАПРОШЕННЯ

 

15 БЕРЕЗНЯ 2018  (четвер), о 15.15, в ауд. П-5  релігійне видавництво “Св.Володимира та Ольги”  м. Львів, презентує молитовну книгу- реквієм “Молитви до Небесних Сил за захист українського народу”, присвячену Небесній Сотні і книгу “Божий храм Св. Федора Острозького” .

 

У ПРОГРАМІ:

 

Виступ-презентація молитовної книги- реквієм “Молитви до Небесних Сил за захист українського народу”

Володимир Панчишин, директор релігійного видавництва “Св.Володимира та Ольги” , м. Львів, кандидат наук, член Національної спілки журналістів України

 

Презентація книги “Божий храм Св. Федора Острозького”

Ярослава Бондарчук, кандидат мистецтвознавства, НаУ «Острозька академія»

 

Запрошуються священослужителі, релігієзнавці, вчителі, викладачі,  студенти, усі зацікавлені особи.