Учасники ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів
- Хоровий колектив Національного університету «Острозька академія»
м. Острог Рівненської області
Керівник: Юлія Гефтер
- Зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка» (молодша група) Острозького міського центру культури та дозвілля,
м. Острог Рівненської області
Керівник: Інна Хмарук
Концертмейстер: Віталій Хмарук
- Дарія Григорчук, Білогірська школа мистецтв
смт. Білогір’я Хмельницької області
Клас викладача Оксани Писаренко
- Народний фольклорний колектив «Калиновий цвіт» КЗ «Луцька гімназія №18»
м. Луцьк
Керівник: Галина Орищук
- Хор Свято-Троїцького храму
Басів Кут, м. Рівне
Регент: Неоніла Огороднік
Настоятель: прот. Леонід Поліщук
- Зразковий ансамбль хлопчиків Оженинської дитячої музичної школи та Острозького РБК
с. Оженин Острозького району Рівненської області
Керівник: Марія Шляпцева
- Зоряна Руда, Острозька дитяча школа мистецтв
м. Острог Рівненської області
Клас викладача Тетяни Єсіпової
- Народний аматорський ансамбль української пісні «Мальви»
Рівненського заводу високовольтної апаратури
м. Рівне,
Керівник: Станіслав Серпінський
- Аматорський народний хоровий колектив СГПП «Розвазьке»,
с.Розваж Острозького району Рівненської області
Керівник: Віталій Хмарук
Акомпаніатор: Володимир Оксенчук
Керівник підприємства: Ягодка Петро Іванович
- Дитячий вокальний ансамбль «Фантазія» Білогірської дитячої школи мистецтв
смт Білогір’я Хмельницької області
Керівник: Сніжана Гоцак
- Хор духовенства «Анафора» Рівненсько-Острозької єпархії
Регент: м. Ольга Тимків
- Софія Пасічник (бандура), Острозька дитяча школа мистецтв
м. Острог Рівненської області
Клас викладача Тетяни Єсіпової
- Народний аматорський ансамбль «Джерело»
с. Плоска Острозького району Рівненської області
Керівник: Олександр Кравцов
- Педагогічний колектив Садківського НВК
с. Садки Шумського району Тернопільської області
Керівник: Володимир Щербатюк
- Дитячий фольклорний ансамбль «Соловеєчки»
с. Забороль Рівненського району Рівненської області
Керівник: Юлія Панасюк
- Микита Пасічник, Острозька дитяча школа мистецтв
м. Острог Рівненської області
Клас викладача Тетяни Єсіпової
- Фольклорний ансамбль «Білоданчик»
ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»
м.Нетішин Хмельницької області
Керівник: Інна Доля
- Хор Свято-Миколаївського храму
м. Острог Рівненської області
Регент: Олена Зелінська
- Учнівський колектив «Різдвяні янголята» КЗ «Луцька ЗОШ №17 І-ІІІ ст.»
м. Луцьк
Керівники: Людмила Панькевич та Інна Савчук
- Олесь Ундір, поет, журналіст, краєзнавець
м. Острог Рівненської області
- Вокальний ансамбль Оженинської дитячої музичної школи
с. Оженин Острозького району Рівненської області
Керівник: Олеся Луцюк
- Колектив української пісні «Вільгірський оберіг» БК
с. Вільгір Гощанського району Рівненської області
Керівник: Микола Боговід
- Фольклорний колектив «Пацьорки» КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІст. №22 – ліцей
Луцької міської ради»
м.Луцьк
Керівник: Тетяна Жилюк
- Дует сестер Анастасії та Наталії Майор, Острозька дитяча школа мистецтв
м. Острог Рівненської області
Клас викладача Тетяни Єсіпової
- Родинний колектив у складі Анни і Юрія Статкевичів та Арсена, Вікторії і Аліни Нечипоренко
м. Острог Рівненської області та м. Броди Львівської області
- Зразкова вокально-фольклорна студія «Роксолана» КЗ «Палац культури міста Нетішина»
м. Нетішин Хмельницької області
Керівник: Ірина Кирилюк
- Родинний дует у складі Володимира та Максима Борінових
м. Острог Рівненської області
- Сергій Гаврилюк, КЗ «Степанський будинок дітей та молоді»
смт. Степань Сарненського району Рівненської області
- Вокальний ансамбль «Намисто» Оженинського культурно-дозвіллєвого комплексу
с. Оженин Острозького району Рівненської області
Керівник: Марія Шляпцева
- Фольклорно-етнографічна студія «Веретено» КЗ «Степанський будинок дітей та молоді»
смт. Степань Сарненського району Рівненської області
Керівник: Сергій Гаврилюк
- Соломія Поліщук (бандура), Острозька дитяча школа мистецтв
м. Острог Рівненської області
Клас викладача Тетяни Єсіпової
- Фольклорний ансамбль
с.Ріпки Ізяславського району Хмельницької області
Керівник: Наталія Янюк
- Зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка» (старша група) Острозького міського центру культури та дозвілля,
м. Острог Рівненської області
Керівник: Інна Хмарук
Концертмейстер: Віталій Хмарук
- Гурт «Пшеничне перевесло»
м. Тернопіль
Керівник: Людмила Червінська
- Народний жіночий вокальний ансамбль викладачів «Пастораль» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи
м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області
Керівник і концертмейстер: Ольга Пастух
- Народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи та МБК
м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області
Керівник і диригент: заслужений працівник культури України Іван Нетеча
Концертмейстер: Ольга Пастух