Учасники ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів

  1. Хоровий колектив Національного університету «Острозька академія»

м. Острог Рівненської області

Керівник: Юлія Гефтер

  1. Зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка» (молодша група) Острозького міського центру культури та дозвілля,

м. Острог Рівненської області

Керівник: Інна Хмарук

Концертмейстер: Віталій Хмарук

  1. Дарія Григорчук, Білогірська школа мистецтв

смт. Білогір’я Хмельницької області

Клас викладача Оксани Писаренко

  1. Народний фольклорний колектив «Калиновий цвіт» КЗ «Луцька гімназія №18»

м. Луцьк

Керівник: Галина Орищук

  1. Хор Свято-Троїцького храму

Басів Кут, м. Рівне

Регент: Неоніла Огороднік

Настоятель: прот. Леонід Поліщук

  1. Зразковий ансамбль хлопчиків Оженинської дитячої музичної школи та Острозького РБК

с. Оженин Острозького району Рівненської області

Керівник: Марія Шляпцева

  1. Зоряна Руда, Острозька дитяча школа мистецтв

м. Острог Рівненської області

Клас викладача Тетяни Єсіпової

  1. Народний аматорський ансамбль української пісні «Мальви»

Рівненського заводу високовольтної апаратури

м. Рівне,

Керівник: Станіслав Серпінський

  1. Аматорський народний хоровий колектив СГПП «Розвазьке»,

с.Розваж Острозького району Рівненської області

Керівник: Віталій Хмарук

Акомпаніатор: Володимир Оксенчук

Керівник підприємства: Ягодка Петро Іванович

  1. Дитячий вокальний ансамбль «Фантазія» Білогірської дитячої школи мистецтв

смт Білогір’я Хмельницької області

Керівник: Сніжана Гоцак

  1. Хор духовенства «Анафора» Рівненсько-Острозької єпархії

Регент: м. Ольга Тимків

  1. Софія Пасічник (бандура), Острозька дитяча школа мистецтв

м. Острог Рівненської області

Клас викладача Тетяни Єсіпової

  1. Народний аматорський ансамбль «Джерело»

с. Плоска Острозького району Рівненської області

Керівник: Олександр Кравцов

  1. Педагогічний колектив Садківського НВК

с. Садки Шумського району Тернопільської області

Керівник: Володимир Щербатюк

  1. Дитячий фольклорний ансамбль «Соловеєчки»

с. Забороль Рівненського району Рівненської області

Керівник: Юлія Панасюк

  1. Микита Пасічник, Острозька дитяча школа мистецтв

м. Острог Рівненської області

Клас викладача Тетяни Єсіпової

  1. Фольклорний ансамбль «Білоданчик»

ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»

м.Нетішин Хмельницької області

Керівник: Інна Доля

  1. Хор Свято-Миколаївського храму

м. Острог Рівненської області

Регент: Олена Зелінська

  1. Учнівський колектив «Різдвяні янголята» КЗ «Луцька ЗОШ №17 І-ІІІ ст.»

м. Луцьк

Керівники: Людмила Панькевич та Інна Савчук

  1. Олесь Ундір, поет, журналіст, краєзнавець

м. Острог Рівненської області

  1. Вокальний ансамбль Оженинської дитячої музичної школи

с. Оженин Острозького району Рівненської області

Керівник: Олеся Луцюк

  1. Колектив української пісні «Вільгірський оберіг» БК

с. Вільгір Гощанського району Рівненської області

Керівник: Микола Боговід

  1. Фольклорний колектив «Пацьорки» КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІІст. №22 – ліцей

Луцької міської ради»

м.Луцьк

Керівник: Тетяна Жилюк

  1. Дует сестер Анастасії та Наталії Майор, Острозька дитяча школа мистецтв

м. Острог Рівненської області

Клас викладача Тетяни Єсіпової

  1. Родинний колектив у складі Анни і Юрія Статкевичів та Арсена, Вікторії і Аліни Нечипоренко

м. Острог Рівненської області та м. Броди Львівської області

  1. Зразкова вокально-фольклорна студія «Роксолана» КЗ «Палац культури міста Нетішина»

м. Нетішин Хмельницької області

Керівник: Ірина Кирилюк

  1. Родинний дует у складі Володимира та Максима Борінових

м. Острог Рівненської області

  1. Сергій Гаврилюк, КЗ «Степанський будинок дітей та молоді»

смт. Степань Сарненського району Рівненської області

  1. Вокальний ансамбль «Намисто» Оженинського культурно-дозвіллєвого комплексу

с. Оженин Острозького району Рівненської області

Керівник: Марія Шляпцева

  1. Фольклорно-етнографічна студія «Веретено» КЗ «Степанський будинок дітей та молоді»

смт. Степань Сарненського району Рівненської області

Керівник: Сергій Гаврилюк

  1. Соломія Поліщук (бандура), Острозька дитяча школа мистецтв

м. Острог Рівненської області

Клас викладача Тетяни Єсіпової

  1. Фольклорний ансамбль

с.Ріпки Ізяславського району Хмельницької області

Керівник: Наталія Янюк

  1. Зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка» (старша група) Острозького міського центру культури та дозвілля,

м. Острог Рівненської області

Керівник: Інна Хмарук

Концертмейстер: Віталій Хмарук

  1. Гурт «Пшеничне перевесло»

м. Тернопіль

Керівник: Людмила Червінська

  1. Народний жіночий вокальний ансамбль викладачів «Пастораль» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи

м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Керівник і концертмейстер: Ольга Пастух

  1. Народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» Камянець-Подільської міської дитячої хорової школи та МБК

м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Керівник і диригент: заслужений працівник культури України Іван Нетеча

Концертмейстер: Ольга Пастух